• Ogłoszenia

• Dzień Wiosny :)

Uwaga!

W dniu 21. 03. 2016 r. w naszej szkole obowiazuje "Dzień bez mundurka".

Prosimy, aby wszyscy uczniowie w tym dniu ubrali kolorowe stroje, aby godnie przywitać nadchodzącą wiosnę:)

W tym dniu przeprowadzane będą również "nietypowe lekcje", które będą prowadzili uczniowie. Nauczyciele natomiast zasiądą po drugiej stronie biurka- w ławkach.

Ustalenia te zapadły na spotkaniu Samorządu Uczniowskiego w dniu 16 marca 2016 r. a Pani Dyrektor pozytywnie je zaopiniowała.

II Dzień Talentów w naszej szkole...

Już po raz drugi Samorząd Uczniowski kl. IV- VI organizuje Dzień Talentów w naszej szkole. Hasło tegorocznego przeglądu brzmi: "Wiesz, że potrafisz, pchaj się na afisz". Wszystkich chętnych do zaprezentowania swojego talentu ( w każdej dziedzinie) zapraszamy do zapoznania się z plakatem informującym o szczegółach konkursu, który wywieszony jest na gazetce S. U. w holu szkoły...Jest tam też rubryczka, w której można wpisać swoje imię i nazwisko oraz repertuar/ dziedninę, którą dany uczestnik chce zaprezentować szerszej publiczności. Wpisanie swojego nazwiska jest równoznaczne ze zgłoszeniem swojego udziału w II Dniu Talentów.

ZAPRASZAMY!!!

Nakręć się na pomaganie!

UWAGA! ZBIERAMY NAKRĘTKI!

W tym roku szkolnym zbieramy nakrętki, aby pomóc Laurze J.- dziewczynce, która cierpi na zanik mięśni.

Wszyscy, którzy chcą pomóc, mogą przynosić nakrętki i wrzucać je do zielonej beczki, która znajduje się na korytarzu prowadzącym do sali gimnastycznej.

Nie bądź obojętny- Nakręć się na pomaganie!