• Deklaracja dostępności

• 1. Opis dostępności wejścia do budynku i przechodzenie przez obszar kontroli

Wejście główne do budynku szkoły ma dwa poziomy wykonane z trzech stopni schodowych. Przy drzwiach zamontowany jest dzwonek. Od tyłu od strony parkingu jest płaski podjazd dla osób niepełnosprawnych.

2. Opis dostępności korytarzy, schodów i wind

W budynku szkoły korytarze, schody i balustrady schodów są zgodne z prawem budowlanym. W budynku nie ma windy, która umożliwiałaby osobom niepełnosprawnym przedostanie się na piętro.

3. Opis dostosowań, na przykład pochylni, platform, informacji głosowych, pętlach indukcyjnych

W budynku szkoły nie ma zamontowanych platform, informacji głosowych, pętli indukcyjnych.

4. Informacje o miejscu i sposobie korzystania z miejsc parkingowych wyznaczonych dla osób niepełnosprawnych

Na terenie parkingu przy szkole znajduje się wyznaczone miejsce postojowe dla pojazdów przeznaczonych dla osób niepełnosprawnych.

5. Informacja o prawie wstępu z psem asystującym i ewentualnych uzasadnionych ograniczeniach

Do szkoły może wejść osoba z psem asystującym oraz z psem przewodnikiem.

6. Informacja o możliwości skorzystania z tłumacza języka migowego na miejscu lub online

W szkole nie ma możliwości skorzystania z tłumacza języka migowego.

Zapewnienie_dostepnosci.pdf

wniosek_o_zapewnienie_dostepnosci.docx

wniosek_z_zadaniem_o_zapewnienie_dostepnosci_cyfrowej_strony_internetowej_lub_aplikacji_mobilne.docx

informacja_o_braku_dostepnosci.docx